Godaddy ile 2 TL’ye domain almak

Godaddy ile 2 TL’ye domain almak

İnternet sektörü içinde bulunun ya da bulunmayın web sitesi sahip olmak artık bir gereksinim haline geldi. Artık her sektörde kişisel yada kurumsal bir web sitesi sahibi olmak sınırsız internet dünyasında eşsiz bir reklam ve tanıtım fırsatı sunuyor. Fakat her zaman bir domaine onlarca lira vermek bazen insana zor geliyordur. Bu yüzden 2 TL gibi sakız parasına domain sahibi olmak çok kolay.

Ucuza domain satın alabilmek için öncelikle bir Godaddy üyeliğimiz ve Godaddy Promosyon kodumuz olması gerekiyor. Hiç merak etmeyin ikisi de tamamen ücretsiz.

Üye Girişi yaptıktan sonra satın almak istediğimiz alan adını aratıp sepetimize eklememiz ve satın alma ekranına gelmemiz gerekiyor.

 

go1

 

 

go2

 

Sepetten devam et butonuna bastıktan sonra ödeme ekranına geçiyoruz. go3

Karşımıza gelen ekranda Kampanya Kodunuz mu var? kısmına tıklayarak bir Promosyon Kodu girebileceğimiz alan açılacak. Sahip olduğunuz promosyon kodunu girip onayladığınızda 22,70TL olan ücret 2,20TL olacaktır.

go4

Peki promosyon kodlarına nasıl sahip olacaksınız?

Öncelikle Facebook üyeliği olanlara zaten bir promosyon kodu Godaddy hemen veriyor. “fb99trmr01“. Bunu kullanarak 2.20 TL’ye sahip olabilirsiniz.

Google’dan “Godaddy Promo Code” yada Türkçe olarak “Godaddy Promosyon Kodu” şeklinde aratarak daha fazla promosyon koduna sahip olabilir ve istediğiniz kadar indirimli domaine sahip olabilirsiniz. Fakat unutmayın her promosyon kodunu sadece bir kere kullanabiliyorsunuz.

 

 

3 Replies to “Godaddy ile 2 TL’ye domain almak”

Bir Cevap Yazın