Facebook Tüm Arkadaşlarını Sayfaya Davet Etme Kodu

Biliyoruz Facebook ürünlerinizi tanıtma, para kazanma yada kendinizi tatmin etme açısından en önemli kanallardan birisi. Bu yolla açılmış bir çok Facebook sayfaları var ve her biri açıldığı gibi hızlı bir şekilde büyüyemediğiniz için hevesiniz baltalanıyor ve daha yolun başındayken hemen pes ediyorsunuz.

Facebook sayfalarınızı büyütmenin en önemli yollarından biride o sayfaya arkadaşlarınızı davet etmektir. 100-200 kişiyi davet ederken sıkıntı yaşamayacaksınızdır fakat 5000 arkadaşı olan insanlar, hele bilgisayar ya da internet bağlantısı sıkıntılı olan kişiler bu konuda günlerini harcayabiliyorlar. Belkide davet ederken bile sıkılabiliyorlar.

Bunlardan birisi de ben olduğum için Facebook’taki sayfalara tüm arkadaşlarımızı tek bir kod ile davet etmek çok işime yarıyor ve bunu hem buraya kaydetmek hem de sizlerinde faydalanması için bu kodu burada paylaşıyorum.

Öncelikle İşi Bilenler için Tüm Arkadaşlarını Facebook Sayfasına Davet Etme Kodu:


KODU ÇALIŞTIRAMAYANLAR için

2016 Facebook Tüm Arkadaşlarını Sayfaya Davet Etme Kodu:

Yeni 2016 için kodunu kullanabilirsiniz

Şimdi de bilmeyenler için Facebook Sayfalarına Tüm Arkadaşlarımızı Davet Etmeyi Anlatayım:

VİDEOLU ANLATIM

1. Öncelikle Facebook sayfamızda “Arkadaşlarını bu Sayfayı beğenmeye davet et” linkine tıklıyoruz. Sol tarafta.
2. Karşımıza arkadaşlarımızı davet edebileceğimiz bir pencere açılacak. Bu pencerede en aşağıya kadar iniyoruz ve tüm arkadaşlarımızın görünmesini sağlıyoruz.
3. Ardından F12 tuşuna basarak Chrome Console’i açıyoruz.
4. Yukarıda ki kodu consola yapıştırıp entera basıyoruz.
5. Ve bekliyoruz.

Tüm işlem bu kadar

Google’da Türkçe olarak “Facebook Sayfaya Tüm Arkadaşları Davet Etme” diye arattığınızda kesinlikle bulamayacağınız, kimsenin paylaşmaya niyet etmediği kodu kendim bizzat yazdım. Hiç bir güvenlik sorunu yok. Tamamen 2015 yılına ait ve şuan çalışan bir koddur.

52 Replies to “Facebook Tüm Arkadaşlarını Sayfaya Davet Etme Kodu”

  1. Direkt olarak verdiğim kodu deniyorsan “tırnak” işaretlerinden dolayı kodu kabul etmeyebilir. Ayrı olarak link verdim. Ona tıklayıp oradaki kodu alıp kullanabilirsin.

 1. var inputs = document.getElementsByClassName(‘uiButton _1sm’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }

  doğru kod bu arkadaşlar

 2. 2. kodu ilk denedim olmadı hata verdi 1. kodu deniyem dedim fc çöktü sayfa yenilenmiyor fc kapanmıyor öyle kaldı

 3. @Kaan , büyük ihtimalle listende çok fazla arkadaş vardır. İnternet bağlantın veya bilgisayar özelliklerin çok güçlü değilse kaldırmamış olabilir. Facebook yıl başından itibaren bazı kullanıcılara yeni versiyonunu test ettiriyor. Bu yüzden iki kod alternatifi var, her ihtimale karşılık. Sende ilk kod çalışacaktır. Küçük küçük gruplarla davet edersen kasma problemi olmaz

 4. Kardeşim davet gönderdik ve davetli olarak görünüyor onu tekrar silip tekrar davet edebilme şansımız var mı ? Yani kabul edene kadar :D

 5. VM967:2 Uncaught SyntaxError: Unexpected token ILLEGAL(…) bu uyarıyı yapıyor sorun ne acaba?

 6. Adamsın adam 2000 kişiyi nasıl davet ederim diye düşünürken bunu buldum saol :))

 7. Beğenenleri ve ifade bırakanları toplu şekilde gördüğümüz bölümde aynı olayı arkadaş ekle butonu üzerinde gerçekleştirebilir miyiz?

 8. Alinmadi. Evvel edirdim. Indi Uncaught SyntaxError: Invalid or unexpected token <— bele birsey gelir. Komek edirsizde (

 9. facebook gruba toplu ekleme kodlarının hiçbirisi çalışmıyor :( anında engeli basıyor facebook. eğer çalışan bir kod biliyorsanız onu paylaşırsanız çok büyük iyilik etmiş olacaksınız.

 10. Merhabalar,
  Paylaşım için teşekkürler. Facebookun yeni sürümünde kodda biraz değişiklik yapmak gerekiyor. Çalışan kod aşağıdaki gibidir. Herkesin faydalanması dileğiyle.

  [html]var inputs = document.getElementsByClassName(‘_qfo _4jy0 _4jy3 _517h _51sy _42ft’); for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click(); }
  [/html]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir