Hakkımda

Bireysel olarak internet hayatına atılmamın üzerinden biraz zaman geçmesine rağmen bugün özgür çalışan bir ekibe sahibim. Ekibim ve benim sahip olduğumuz ortak düşüncelerden biri de “Özgürlük” ‘tür. Kendi alanımızda ise üzerinde durduğumuz felsefe “Bilgi alma özgürlüğü”.

Bilgi alma özgürlüğü Nedir?

Bugün kendini “Seo Danışmanı” olarak tanıtan bir çok firma aslında herkesin bildiği, kendi kendine bile yapabileceği çalışmaları; insanlara çok fahiş fiyatlara satabilmekteler. Aynı şekilde Sosyal medya yönetimi, web danışmanlığı gibi bir çok alanda “Yabancı” sitelerde bir çok kaynak olmasına rağmen “Türkçe” kaynakların az olması da, bu tarz insanların bu sektörden haksız kazanç sağladıklarını göstermektedir.

“Parayı düşünmeyin. Küçük dokunuşlar, harekete geçirir.” sloganıyla sahip olduğunuz web sitelerinizi hem site içi hem de site dışı olmak üzere tüm SEO çalışmaları, planlaması ve stratejileri ile güçlendirmenin, rakipleriniz ile olan ilişkilerinizde sizi en tepeye çıkaracak olan tavsiyeleri yine sizin cebinize uygun fiyatlarla yapıyoruz.

Bir çok firmaya Web ve Seo danışmanlığı, Web tasarım ve programlama hizmetleri, Grafik tasarım hizmetleri vermekteyim. Bu zamana kadar yapmış olduğum çalışmaları Referanslar bölümünden görebilirsiniz.

Fiyatlar konusunda bilgi almak isterseniz “İletişim” sayfasından formu doldurabilirsiniz.

2 Replies to “Hakkımda”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir