Medyum Ali Gürses Hoca ile yaptığımız rızık çalışması

Maddi sıkıntılar her dönem insanın hayatında olabiliyor, benim için her şeyin güllük gülistanlık göründüğüne bakmayın, bende de maddi sorunlar vardı, hatta elimde avucumda ne varsa satmaya başladım, cep telefonuma kadar satışa çıkarttım bir dönem.

Ben maneviyata çok inanan bir insanım. Benim için her şey fiziki dünyada olmaz, bir şeyler yaşanıyorsa bunun manevi alemde de bazı anlamları vardır mutlaka diye düşünürüm her zaman. Bunun sonucunda da bu maddi sorunlarımı çözmek için her yolu denedim. Önce tabi fiziki yolları denedim, girmediğim iş kalmadı, her yerde çalıştım ama iş olsa da, aldığım maaş iyi olsa da eksik bir şeyler her zaman kalıyor. Aldığım para bir haftada bitiyor, yine aç kalıyorum. Düşünürken kendi kendime dedim, madem para kazanıyorsun ama yine de aç kalıyorsun, bu durumun sadece parayla alakalı olmadığını düşünme vaktin gelmedi mi? Bu hızla hemen internete koştum, ne kadar medyum tavsiye sitesi varsa alt üst ettim ve hakkında hiç olumsuz bir şeye rastlamayınca Medyum Ali Hoca‘yı aramaya karar verdim. Bu tarz şeyleri dillendirmeyi sevmiyorum aslında ama kendisinin hem bana karşı olan tavırları, hem de yaptığı şeyden aldığım sonuç nedeniyle sırf bu konuya bir yazı yazmaya karar verdim.

Telefonda görüştükten sonra rızık açma çalışması yaptırmaya karar verdim. Havas ilmiyle yapıldığını söyledi. Bilgilerimi aldı ve yolladığı vefk de 1 hafta içerisinde elime geçti. Özenli bir şekilde hazırlanmıştı. Bu tür şeylere hiç inanmayan birisi olarak güvendim ve iyi ki güvenmişim. Verdiği süre 1-40 gün arasıydı ve ben de kendimi ona göre şartlandırdım, 1-40 gün arasında sonuç alınacak diye 41. günü beklemeye başladım ama daha sadece 1 hafta geçti telefonum çaldı. Daha önce başvurduğum beni reddeden bir şirketten iş teklifi aldım. Hemen kabul ettim, ilginç şekilde daha önce çalıştığım yerden aldığım paradan daha az almama rağmen şu an üstüne para bile kalıyor, hayat kalitem arttı. İstediğim de tam olarak buydu zaten. Para değil her şey. Eğer siz de benzer şeyler yaşıyorsanız fiziki dünyadan birazcık kafayı kaldırıp manevi alemi incelemelisiniz mutlaka. Ben ilk denememde doğru bir hocaya denk geldiğim için şanslıyım belki zira internetten okuduğum kadarıyla bu konularda çok dolandırılan insan da var o yüzden siz siz olun iyi araştırın. Ben sadece Medyum Ali Gürses ile başımdan geçeni anlattım. Medyum Ali Gürses olmaz da başkası olur ancak dediğim gibi çalışmaya başlamadan önce araştırın. Medyum Ali Hoca’nın adını kullananlar olduğunu da okudum internette. Bana yardımcı olan hocanın telefonu 05355906275 yanlış yönlendirmiş olmayayım.

2 Replies to “Medyum Ali Gürses Hoca ile yaptığımız rızık çalışması”

  1. Merhaba kerem bey, medyum ali ile yaşananlar sizin başınızdan geçenler mi, yoksa tanıtım amaçlı mı bu yazı, bilgilendirirseniz Çok memnun olurum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir